آرشیواخبار و اطلاعیه های گروه
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

عدم حضور

مدیر گروه معماری در روز سه شنبه مورخه 93/ 7/ 15 در دانشگاه حضور نخواهد داشت. دانشجویان گرامی مراجعه نفرمایید.
دوشنبه 14 مهر 1393

برنامه حضور مدیر گروه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه یکم و دوم مهر

برنامه حضور مدیر گروه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه یکم و دوم مهر تا ساعت 12 خواهد بود. لذا کلاس طرح 2 مهندس نیرومند روز چهارشنبه فقط 10 تا 12 تشکیل می شود.
دوشنبه 31 شهريور 1393

تغییر جزیی در برنامه هفتگی

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند تغییر جزیی در برنامه هفتگی ایجاد شده است. برنامه هفتگی را می توانید از منو بالای صفحه «دروس ارایه شده» دانلود نمایید.
دوشنبه 31 شهريور 1393

برنامه هفتگی

برنامه هفتگی را از منو دروس ارایه شده در بالا مشاهده نمایید.
شنبه 29 شهريور 1393

اطلاعیه تشکیل کلاس

دانشجویانی که از هفته دوم شروع ترم جاری از شنبه 29 شهریور به صورت گروهی کلاسی را تعطیل نمایند، ترم بعد 6واحد کمتر از حد نصاب می توانند انتخاب واحد کنند.
چهارشنبه 26 شهريور 1393

برنامه حضور اساتید

دانشجویان گرامی جهت اطلاع از برنامه حضور اساتید به منو مربوط مراجعه نمایید.
چهارشنبه 26 شهريور 1393

برنامه هشت ترمه مهندسی معماری

دانشجویان عزیز جهت اطلاع از برنامه هشت ترمه مهندسی معماری و بررسی واحدهای اخذ شده از نظر رعایت پیش نیازها به منو مربوط در بالای صفحه مراجعه نمایید.
چهارشنبه 26 شهريور 1393

تحویل طرح نهایی

دانشجویان ورودی 89 که طرح نهایی را تحویل داده اند، تا چهارشنبه این هفته اقدام به برداشتن آثار خود از آتلیه و طرح های 5 از اتاق مدیر گروه نمایند. در غیر اینصورت گروه هیچ مسئولیتی نخواهد داشت. دانشجویان زیر طرح نهایی خود را به دلیل عدم تکمیل پروژه در تاریخ بعدی معین شده تحویل دهند. خانم فاطمه شکری خانم شقایق نجفی خانم مهرناز گورانی آقای ستار ملکی سایر دانشجویانی که تحویل داده بودند، جهت درج نمره در سایت باید فرم مخصوص نمره طرح نهایی را به مدیر گروه تحویل دهند و سپس در آموزش نمره خود را ثبت نمایند. تاریخ های معین شده جهت تحویل عبارتنداز یک شنبه 4 آبان 93 یک شنبه 17 اسفند 93 لازم به ذکر است دانشجویانی که در آبان ماه تحویل خواهند داد، نیازی به انتخاب واحد دوباره ندارند. ولی دانشجویانی که در اسفند تحویل خواهند داد باید در انتخاب واحد طرح نهایی خود را تمدید نمایند.
دوشنبه 24 شهريور 1393

برنامه هفتگی

برنامه هفتگی کارشناسی معماری را از اینجا دانلود کنید.
شنبه 22 شهريور 1393

زمان تحویل طرح نهایی کارشناسی معماری

زمان تحویل طرح نهایی شنبه 22 شهریور 93 تا ساعت 2 در آتلیه 113 می باشد. مدارک لازم اعم از فایل های ورد، پی دی اف، اتوکد، تری دی مکس و تصاویر در یک سی دی به همراه دو نسخه گالینکور شده تحویل داده می شود.
چهارشنبه 19 شهريور 1393